2SFP4E 10/100/1000M, Gigabit Ethernet Switch Ethernet Optických Médií Converter 4RJ45 A 2*SFP vlákniny Port

Recenzie (0)   |   Napísať recenziu

Novinka

Skladom


34.73

vezmite prosím na vedomie:

tento PCBA penzia cena nie je incule SFP modul a napájací adaper. Gigabit Ethernet Switch 2SFP4E Série Vlákniny Switch Gigabit 2G4FE je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 4*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 2* 1.25 gb / S SFP vlákniny porty. Prijíma Marvell čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble. Môže rozšíriť prepravnej vzdialenosti; existuje aj mnoho ďalších výhod, ako je izolácia ochrany, dobré zabezpečenie dát, pracovné stabilitu a ľahkú údržbu. Hlavné Rysy: 1.Podporu prepínanie medzi 10/100/1000Base-TX a 1000Base-SX/LX 2.2*1.25 gb / S, full-duplex vlákniny portov a 4*100M Ethernet porty s auto-negotiation funkcia 3.Podpora 1000M, rýchlosť, MDI/MDIX a half/full-duplex s auto-negotiation funkcia 4.Každý port má kompletné LED Indikátor 5.Podpora režime single jednovláknová,v jednom režime dual vlákniny ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora high performance QoS funkcie na každý port, 8.Podpora 5-16V napätie vstupný 9.Podpora IEEE 802.3 x flow control a späť kontroly tlaku 10.Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a bude okamžite pracovať hneď, ako si moc až 11.Nízka spotreba energie čip s chladiča postavený v zabezpečiť, dlhoročný efektívnu prevádzku

Špecifikácie

Štandardy

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Rýchlosť prenosu dát: 10/100M

Vzdialenosť: 100 m

UTP Typ: UTP-5E alebo vyššej úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rýchlosť Prenosu Dát: 1.25 Gb / S

Optické Vlnová dĺžka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdialenosť: 550m~120km

Výkon

Spracovanie Typ: Ukladať a posielať ďalej

MAC Veľkosť Stola: 8K

Buffer Space: 1Mbit

Jumbo Paketov: 1518 byte

Späť šírka pásma: 5.6 G

Časové Oneskorenie: <150µs

Moc

Napájanie typ: externé napájanie

Vstupné Napätie: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Pätice

Pracovné Napätie: 5V

Spotreba Energie: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Vzdialenosť

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kábel)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodín

Záruka

1 rok

Životné prostredie

Skladovacia Teplota: -40~70℃

Prevádzková Teplota: -10~55℃

Relatívna Vlhkosť: 5-90% ( bez kondenzácie)

Mechanické Štruktúry

Rozmer: 215×107×26 mm

Hmotnosť: 0.15

Základná doska plošného spoja

OEM A ODM

Podporné

Balenie obsahuje:

1.10/100/1000M, Gigabit Vlákniny Prepínač 2SFP4E*1PCS

2.Napájací Adaptér*1PCS (prosím, povedzte nám svoj sieťový adaptér,alebo budeme odoslať predvolený adapeter)

Štítky: lc optické, vlákno prepínač, pcie sfp, bbu, olt zxa10 c320 moc, 13 pin midi, lc multimode, sstp, biela prepínač ethernet, miller nástroj

Produkt PCBA Rada
Zdroj Napájania DC 5V 2A
Názov Značky MEIBAI
Vlnová dĺžka 1310nm/1550nm
Ethernet Port 10/100/1000Mbps 4 port RJ45
vlákno port 1,25 G 2*SFP Port TX/RX
Číslo Modelu 2SFP&4E Vlákniny Prepínač
Vlákna Typu sfp slot

Napísať recenziu

2SFP4E 10/100/1000M, Gigabit Ethernet Switch Ethernet Optických Médií Converter 4RJ45 A 2*SFP vlákniny Port

2SFP4E 10/100/1000M, Gigabit Ethernet Switch Ethernet Optických Médií Converter 4RJ45 A 2*SFP vlákniny Port

Súvisiace produkty:

50mW 40~50KM NOVÝ Vreckový Vizuálne Poruchy Locator VFL Červené Laserové Svetlo Optický Kábel Tester Optického Vlákna Laserové Ukazovátko,VD-VFL50 Úvod Na VD-VFL(1mw/5mw/10mw/10mw/20mw/30mw/40mw/50mw)je špeciálne navrhnutý pre pozemný personál, ktorí potrebujú efektívne a hospodárne nástroj
€71.78
Model: LNK-3GSDI-4V Produkt: 4-Kanál 3G - SDI Fiber Converter, Prehľad LNK-3GSDI-4V Série podporuje 4-kanál 3G-SDI standard high-definition video signálu prenášaného prostredníctvom jednotného vlákien optického kábla. E-odkaz 3G-SDI Video over Fiber Prevodníky zahŕňa jeden vysielač a jeden
€660.75
Funkcie: TL5 20 Mini-Navrhnuté Optické Power Meter je samostatne zárobkovo testovacích nástroja, ktorý je široko používaný pre inštaláciu, prevádzku a údržbu optické siete. TL520 môžete vyskúšať optického výkonu v rozmedzí od 800~1700nm vlnové dĺžky. Tam sú 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm,
€27.70
Optické Live Vlákniny Identifikátor Identificador de Fibra Optica RY3306 Optické Vlákna Identifikátor je možné rýchlo identifikovať smer prenášané vlákniny a zobrazenie relatívna core výkon bez akejkoľvek škody na ohnutý vlákniny. Keď návštevnosť je prítomný, prerušovane akustický signál je
€114.94
Jilong Napájací Adaptér Nabíjačka pre KL-500 KL-510 KL520 KL530 C3 Fusion Splicer
€41.33
vezmite prosím na vedomie: je to pre MegaRAID SAS 9361-kom 4i a 9361-8i 1g. nie pre 2g. Mfi katalógové Číslo: LSI00418 Funkcie: Príslušenstvo pre MegaRAID SAS 9361-kom 4i a 9361-8i 1g Riešenie za Predpokladu, Že: LSICVM02, voliteľné príslušenstvo pre MegaRAID SAS 9361-kom 4i a 9361-8i, poskytuje flash pamäť na ochranu
€128.18
Optické vlákna Ochrany box na ochranu kábla box malá okrúhla trubica teplom zmraštiteľná hadica na ochranu vlákien spájať funkcie Produktu: námestie ochranné box je vhodný pre zváranie ochrana tepla-shrinkable trubice z plášť kábla s dĺžkou menej ako 6TYP. Používa sa predovšetkým pre fúzie oplášťované
€20.67
Optické vlákna taveného elektródy čistenie kus elektródy rod dusnatého brúsne dosky elektród cleaning tool Úvod: optické vlákna fusion stroj špeciálne elektródy čistiaci list, použiteľný pre akýkoľvek typ optického vlákna fusion splicer elektródy bar, používa na leštenie, čistenie elektród tyč tip vypúšťanie
€8.19